Shes 609 mercedes

Shitet nga: Vali 03 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim