Shitet

Shitet nga: Albin 02 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes mb 100 viti i prodhimit 1992 km shihet ne foto eshte ne gjendje shum shum te mir regjistrim ka edhe ni vit gomat i ka te dimrit te reja ka edhe rezerven pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim