T4 2,5

Shitet nga: Morina 24 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T4 2,5 tdi me klim Viti I prodhimit 99 dhe t4 2,4 me dogan te paguar dhe pa dogan Viti 98-99.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim