T5 T4 SPRINTER

Shitet nga: mergim 25 Krr 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kemi sprintera t4 t5 ne gjendje temir teknikke kemi me dogan dhe pa dogan ju mir presim 049319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim