T5 1.9 TDI

Shitet nga: zahir 22 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim