Tenda Kujta 044.825.678 +37745.714.909

Shitet nga: Kujtim Gashi 11 Shk 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Tenda Kujta japim tenda karrika & tavolina me qera bejm muzik me dj 044.825.678 +37745.714.909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim