Tenda Kujta 044.825.678 +37745.714.909

Shitet nga: Kujta Gashi 17 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Tenda Kujta japim tenda karrika & tavolina bejm muzik me dj 044.825.678 +37745.714.909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim