U Shit faleminderit. Merr Jep.

Shitet nga: __ 30 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sanaki 3.85 gjatesi dhe gjersia 2.20 thellsia 40 cm, me ventill glicerin hapja per mbrapa me dorez shum i mir per me shum informata 044266884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim