USHIT Kamijonete Mercedes Sprinter

Shitet nga: zahir 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mersdes sprinter me dugan te pagume isapo aedhur nga gjermanija 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim