VW CADDY 1.9 SDI

Shitet nga: Tafilaj 29 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW CADDY 1.9 SDI ne gjendje shum te mir teknike Regjistrim deri 18.01.2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim