VW Crafter 2008

Shitet nga: beni 31 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW crafter 2008 ne gjendje shum te mire i ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim