VW Lt ushit

Shitet nga: zahir 10 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045 484 310 shes elte 46 TDI dupellak guma prokolic( rimorkjo:) maksi ne gjendje te shklqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim