VW T4. 1.9 turbo dizel

Shitet nga: zahir 29 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Me dugan te kryme 045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim