VW T4 2.4

Shitet nga: Hasan Morina 27 Gsh 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht e ardhur nga gjermani me dogan te paguar ne gjendje shum te mir teknike viti i prodhimit 98 motorri 2.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim