VW T4 -94

Shitet nga: Yyyyx 23 Gsh 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kobi asht imir me 3 ulse iqlemrun pa denim per mashum info mutr thi te 044-476-505 flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim