VW T4 1.9 D - 2001

Shitet nga: HASAN MORINA 22 Dhj 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike viti I prodhimit 2001 1.9 me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim