VW T4 1.9 TD - 2001

Shitet nga: Hasan Morina 03 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti I prodhimit 2001 1.9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim