VW T4 2.4 dizell

Shitet nga: zahir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
045 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim