VW T5 2.5 TDI 131 PS

Shitet nga: Tafilaj 09 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW T5 ne gjendje shum te mir teknike i pa doganuar i posaardhur nga Gjermania

*Klima
*ABS
*ESP
*6 Shpejtesi
* Airbag
*Central
*Kuk terheqse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim