Vetrobran per Ajre per te gjitha llojet 044825678

Shitet nga: Kujtim Gashi 24 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetrobran per Ajre per te gjitha llojet e kamionav eshte e re e sa po ardhur nga gjermania jan dy copa ka 60 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim