Vw cady

Shitet nga: Ben 05 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw cady2005 1.4 benzin ne gjendje shum te mire me liber servisit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim