fiat ducato 11 q 2.0 ojtd

Shitet nga: beni 05 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
i ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mire

viti 13.11.2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim