hurliman 5110 mundsi ndrrimi me bager

Shitet nga: prek 04 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hurliman 5110 5 klipsh viti 1988 105 ps ne gjendje te rregullt mundsi ndrrimi me bager mund te kontaktoni edhe ne viber *38649250912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim