hurliman 5110 mundsi ndrrimi

Shitet nga: prek 15 Dhj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Hurliman 5110 5 cilinder 110 ps viti 1988 me kabin nxemje ne gjendje te rregullt mundsi ndrrimi me bager mund te kontaktoni ne viber *38649250912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim