iveco

Shitet nga: iveco 09 Tet 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 2.4 dizel ne gjendje te mir I Qlajmruar boj ndrrim me ndonje Veture ose Motor sport per ma teper info kontakt tel. +38649122586 ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim