iveco

Shitet nga: beni 18 Qer 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 2001 diesel me dogan te kryer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim