ivecov 2003

Shitet nga: beni 16 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco 2003 me frigo rigjistrm ne ks deri 7 muaj 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim