sanak sanduqar 044-532-732

Shitet nga: valdrin 23 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes sanak sanduqar gjatsija 4.60 mm me 2.20 sanaki shkon komplet me hibobin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim