shes bagerin atlas

Shitet nga: ajet 14 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin ngjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim