shis T4 2.4 dizel me dugan te kryer

Shitet nga: zahir 25 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes T4 045. 484 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim