sprinter kiper

Shitet nga: morina 08 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kemi wwt4. 'vt5. sprinter pa kiper dhe me kiper me dogan te pagura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim