t4

Shitet nga: mergim 27 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Benzuin i ardhur nga zvicrra tip top qmimi 2500 memar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim