traktora

Shitet nga: mergim 28 Jan 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
539 me dokymenta ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim