vw t5 1.9

Shitet nga: beni 30 Jan 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vw t5 1.9 ne gjendje shum te mire viti 2005

185 kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim