VW T4 2.5TDI 102PESS -2002-4x4🇨🇭

Shitet nga: Hasan Morina Dje 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T4
T4 u sapo ardhur nga zvicera ne gjendje perfekte vp2002 2.5tdi
4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim