Shitet Sprinter 313 Cdi Viti 2010

Shitet nga: Milaim Dje 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 313
Shes sprinter 313 Cdi
Viti 2010
Km 191000
Doganen e kryne
Fatur te rregullt me Tvsh
7 ulse
Gjamat elektonik
Dyert me centrall
Pasqyret Elektronike
Rimorkio 2.70x205
I ardhun nga Gjermania
Per me shum info 049207080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim