MERCEDES 8.14 KIPER

Shitet nga: Raci Dje 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 255 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
SHES MERCEDESIN 8.14
VITI PRODHIMIT 1993 KIPER
KAMIONI ASHT NE GJENDJE SHUM TE MIR
MILLER KIPER GOMAT POTHUJSE TREJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim