ATEGO VITI 2003 KM 167 MI

Shitet nga: Atego Sot 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 225 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 100 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
ATEGO. 2003
ATEGO IKA 167 mi KM
VITI 2003 GOMAT E MIRA
IKA 6 SHPEJCI CENTRALL
KONTINJERI I GJAT 5.20
ME DER HARMONIK NALT
I PERSHTATSHEM PER MOBILE
PER DEPO DERA MBYLLET NALT
KA HAPSIR DERI AFER MURIT
FEDERA PARA MRAPA MODEL I FUNDIT
I KSAJ SERIJE SERIJA E 2TE E ATEGOS
ATEGO KA PAK KILOMETRA SHIFET NE FOTO
ATEGO ASHT KUTI TIP TOP QMIMI I ARSYSHEM
SHITET EDHE NDAHMAS ESHT I PERSHTATSHEM
EDHE PER KIPER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim