RIMORKIO PER VETURA 2018

Shitet nga: Hasan Morina Dje 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Rimorkio per vetura e sapo ardhur. Ne gjendje perfekte vp2018 e pershtatshme per te gjitha llojt e veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim