Bager i vogel

Shitet nga: Faton 28 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Shitet bager i vogel , ne gjendje te rregullt dhe meshalic e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim