Kran FM 1245 CTY - ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: POTAIN - KRAN 18 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
Bejme shtitjen e kranit FM TE MODELIT 1245CTY te vitit 2002 ,me naltesi 36m dhe krahun 45m , krani eshte ne gjendje shum te mire per pun si dhe posedon komand ajrore zingjir dhe pirun .
Per me shum info mund te kontaktoni ne numrat :
044-247-281
viber +393294011062
Whatsapp +393285399812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim