mixeri meshallce

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxx 08 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
shitet meshalica e dores.shum pak eperdorur eshte shum mire dhe lire,sme duhete ma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim