t4 me dogan dhe t5

Shitet nga: morina 15 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina ndërtimi
T4 me dogan 2,5-2,4 dhe 1,9 dhe t5 1,9 me klim.044319555 049319555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim