Mercedes 1564 kran

Shitet nga: Mercedes 1564 28 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Klinë
Mercedes 1564mang kran ka edhe sa paisje tjera si per ngarkimin dhe nje veture tjeter shifen ne foto presim blers serjoz ka kabine dupllokabin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim