Kablla per ABS dhe RYM per gjdo lloj te kamjonave

Shitet nga: Valon 26 Shk 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Kablla per ABS dhe rym per gjdo lloj te kamjonave
te ardhura nga jashte
kablla te rymes modeleve te reja etj.
kablla me ni hymje me dy dalje te rymes
Gjitha llojet e kabllave per kamjon rimorkio
ne viber vetem me shkru jo me fol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim