Komperesor i klimes Actros

Shitet nga: Valoni Dje 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
Komeresor per klim per kamjona Actros
Me tre sharafa dhe kater sharafa
Viber ose tel. +38649195430
kemi edhe pjes tjera per Actrosa dhe kamjona tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim