GOLLDON DIESEL

Shitet nga: Halil 10 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
Shitet golldoni disel i ardhur nga zvicra me kos 1m e 60 cm ne gjendje te mir .Kosa eshte me dy shpejtesi si dhe golldoni e ka edhe shpejtesin e ngadalshme dhe te shpejte. Per info 049 739 209 044 187 328
Çmimi:
950 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim