Kumbaj CLAAS si dhe Makin Lidhse

Shitet nga: Taulant Myrtaj 07 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
Shitet kumbaja CLAAS ne gjendje te rregullt si dhe makina lidhse ne gjendje te rregullt GALIGAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim