Kumbaj CLAAS si dhe Makin Lidhse

Shitet nga: Taulant Myrtaj 07 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
Kumbaja CLAAS ne gjendje te rregult si dhe makina lidhse ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim