Shes maqinat e parqeve dhe per megja skejeve me te

Shitet nga: Enver 14 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina korrëse
Shiten maqinat jon te mir dhe te rujtene jon 11 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim